AnaSayfa / Genel / Kahve falında mısır pişirmek

Kahve falında mısır pişirmek

Kahve falında mısır pişirmek işten ve güçten el etek çekileceğine, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, hayırlı ve güzel olacağına, anne ve baba için çok lazım olan birşey alınacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına, hızlanacağına tabir olunur.

Kahve falında mısır pişirmek gördüyseniz:

  • Gerilimli ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz.

Kahve falında mısır pişirmek zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taze mısır pişirmek hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, uzun zamandan beri yapılan işte başarıların kıskanılmasına alamet etmektedir.

Kahve falında ateşte mısır pişirmek sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, kendi işinin sahibi olunacağına delalet eder.

Kahve falında mısır pişirip yemek sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına tabir olunur.

Kahve falında közde mısır pişirmek eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında taneli mısır görmek maddi sıkıntıyla geçecek bir dönem geçirileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine ve bu yüzden insanlara olan güvenin sarsılacağına rivayet eder.

Kahve falında mısır patlaması yemek hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, küs olduğu bir kişiyle yeniden barışma tabir olunur.

Kahve falında siyah mısır görmek kazancın gittikçe artacağına, ekonomik olarak kalkınacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.