AnaSayfa / Genel / Kahve falında meyvenin içinde kurt görmek

Kahve falında meyvenin içinde kurt görmek

Kahve falında meyvenin içinde kurt görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına ve çok zor bir dönem geçirileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına, gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına, çok iyi yerlere gelip büyük miktarda para kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında meyvenin içinde kurt gördüyseniz:

  • Durma noktasına gelen iş veya projeler bir an da kımıldamaya başlayabilir.

Kahve falında meyvenin içinde kurt görmek küskünlük yaşanacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında meyve içinde kurt görmek zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, kendisini Allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evde meyve kurdu görmek ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında kurtlu meyve yemek çözümsüz sorunları olmayacağına, yaşananlar ile ilgili içinden geçen her şeyi ortaya dökeceğine ve artık tüm ipleri koparacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz meyve kurt görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, ticaretinin gelişeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında meyvede kurt görmek bir sebeple zor bir döneme girileceğine, bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında meyve kurdu görmek büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine yorulur.

Kahve falında kurtlanmış meyve görmek kazancın artacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.