AnaSayfa / Genel / Kahve falında mavi deve görmek

Kahve falında mavi deve görmek

Kahve falında mavi deve görmek iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber, bir organizasyona katılacağına, dostları, arkadaşları ve sevdikleri ile bir araya geleceğine, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına alamet eder.

Kahve falında mavi deve gördüyseniz:

  • En iyisi şimdilik susmak olabilir.

Kahve falında mavi deve görmek anne babayla ters düşüleceğine, istenen ve beklenen haberlerin gelmeyeceğine, ortaklarla aranın bozulacağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deve yıkamak düşmanı yenmeye, rakibi alt etmeye, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına işaret eder.

Kahve falında çok deve görmek şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, bir kere başarısını ispat ettiği takdirde iş dünyasında üst üste güzel tekliflerle karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında deve kovalamak aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına alamet eder.

Kahve falında deve boku görmek dostlardan zarar görüleceğine, çok zor dönemlerin geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok büyük deve görmek psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına inanılır.

Kahve falında siyah deve kuşu görmek kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında devenin üstünde olmak kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir