Kahve falında lokantada yemek

Kahve falında lokantada yemek olur olmadık anlarda beyan edeceğine, şansının açılacağına, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, hastalıklarının düzeleceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine alamet eder.

Kahve falında lokantada yemek gördüyseniz:

  • Ne kadar zarif olursanız olun, inatçı veya sabit fikirli kişiler alıştıkları yoldan gidebilirler.

Kahve falında lokantada yemek nice noksanlık içinde olduğuna, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında lokantada balık yemek kazancın yarı yarıya artacağına, büyük borçlar alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında lokantada et yemek böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına inanılır.

Kahve falında lüks lokantada yemek yemek sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, asla yüksünmeyeceğine işarettir.

Kahve falında lokantada çorba içmek çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, ödeme güçlü çekeceğine inanılır.

Kahve falında kendini lokantada görmek hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında boş lokanta görmek huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, iş hayatında başarılı olup büyük miktarda para ve mal kazanılacağına ve güzel işlere girileceğine tabir olunur.

Kahve falında lokanta görmek zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top