AnaSayfa / Genel / Kahve falında kurtla arkadaş olmak

Kahve falında kurtla arkadaş olmak

Kahve falında kurtla arkadaş olmak öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin bozulmayacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, mutlu bir yuvaya sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında kurtla arkadaş olmak gördüyseniz:

  • Bazı yakınlarınız ya da akrabalarınız kendi kendileriyle çelişebilirler veya karşıt görüşleriyle huzurunuzu kaçırabilirler.

Kahve falında arkadaşının iş kurduğunu görmek girdiği işlerden çok büyük borçlarla çıkacağına, enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kurtla arkadaş olmak kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine işaret eder.

Kahve falında kurt köpeğiyle konuşmak güzel ve doğru işler yapacağına, yanlış seçimler yapacağına delalettir.

Kahve falında su içinde kurt görmek yeni yerler göreceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında kurtlu görmek kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, elinin darlık içinde kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında büyük kurtçuk görmek işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yemekte kurt görmek sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında kurtlu pirinç ayıklamak hiçbir sorun yaşamayacağına, isteklerin yerine geleceğine, sorunların çözüme kavuşturulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir