AnaSayfa / Genel / Kahve falında kurbağa görmek

Kahve falında kurbağa görmek

Kahve falında kurbağa görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, hayat kalitesinin de yükseleceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, dinen sakıncalı bir iş işlediğine, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kurbağa gördüyseniz:

  • Bazen gereksiz yere kaybedilen zaman çok şey anlamına geliyor.

Kahve falında iri kurbağa görmek yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine inanılır.

Kahve falında canlı kurbağa yemek sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine yorulur.

Kahve falında su içinde kurbağa görmek hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına işaret eder.

Kahve falında kurbağa görmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, çok sevdiği ve çocukluktan beri yapmaya devam ettiği işler ile uğraşıp hayatın stresinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde kurbağa görmek kapanan bütün kapıların açılacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine işaret eder.

Kahve falında kurbağa ezmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına tabir olunur.

Kahve falında kurbağa topluluğu görmek yanlış adımlar atacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yorum

  1. Kahve fincanımda yanyana dizilmiş kurbağa lar gördüm. küçük bi göl kenarı gibi bişey gözüküyodu.timsaha benzeyen bi hayvan figüru gibi bişi vardı BİDE.düşman anlamına mı geliyo acabA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir