Kahve falında kuran yazılı kağıt görmek

Kahve falında kuran yazılı kağıt görmek çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, ancak daha sonara falı kapatan kişinin bu kişileri ortaya çıkartacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına alamet eder.

Kahve falında kuran yazılı kağıt gördüyseniz:

  • Belli bir sorun algılıyorsanız, başkaları müdahale etmeden sizin girişimde bulunmanız gerekebilir.

Kahve falında kuran yazılı kağıt görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine yorulur.

Kahve falında kuran yazılı kağıt almak kırgınlıkların geçeceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bir kağıda yazı yazmak çok zengin olacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bazı konularda önayak olunacağına alamet eder.

Kahve falında yazılı beyaz kağıt görmek heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz kağıta yazı yazmak uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine işarettir.

Kahve falında yazılmış kağıt görmek ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, sağlık sorunlarından ötürü daha doğal ve sağlıklı bir hayat seçileceğine, bu sayede sıkıntıların, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kağıt üzerinde yazı görmek dünya malına kavuşulacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında besmele yazılı kağıt görmek hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top