AnaSayfa / Genel / Kahve falında küpesini kaybetmek

Kahve falında küpesini kaybetmek

Kahve falında küpesini kaybetmek hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, darlanacağına, huzurunu kaybedeceğine, sevap işlemek için uğraşacağına, bazı pişmanlıklar yaşayacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına işaret eder.

Kahve falında küpesini kaybetmek gördüyseniz:

  • Süregelen bir ilişkinizi en olumlu şekle sokabilir ya da yeni bir arkadaşlık başlatabilirsiniz.

Kahve falında küpe kaybetmek ve bulmak çok büyük bir proje ortaya koyacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına delalet eder.

Kahve falında altın küpe kaybetmek kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında küpe kaybedip bulmak parasına da para ekleyeceğine, sadaka ya da zekat vereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında küpenin tekini kaybetmek çok daha iyi yerlere geleceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında küpe arkasını kaybetmek işini layığı ile yerine getireceğine, hayırlı çalışmaların gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında kaybedilen küpeyi bulmak insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına delalet eder.

Kahve falında küpeleri kaybetmek sorunların üstesinden geleceğine, sıkıntıların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında altın küpe kaybedip bulmak çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, mubah olmayan yollara sapacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.