AnaSayfa / Genel / Kahve falında kıyameti düşünmek

Kahve falında kıyameti düşünmek

Kahve falında kıyameti düşünmek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, ancak daha sonra atacağı hatalı bir adım yüzünden çok büyük bir zararla karşılaşacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, alanında marka bir isim olacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine yorulur.

Kahve falında kıyameti düşünmek gördüyseniz:

  • Tartışmalardan kaçınmanız durumunda keyifli aktiviteler söz konusu olabilir.

Kahve falında kıyameti düşünmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Kahve falında kanser olduğunu düşünmek haksızlıklara uğrayan fal sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine, maddi anlamda bir anda statü atlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında öldüğünü düşünmek sanatsal açıdan değeri olan bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve fırsat kapılarının kendiliğinden açılacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında intiharı düşünmek ticarette öne geçeceğine, ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Kahve falında taşınmayı düşünmek uzun bir süre bu durumla uğraşacağına ve sonunda pes edeceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında evden taşınmayı düşünmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, dertlerin bölüşüleceğine, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında evliliği düşünmek geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, sermayesinin boşa gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölmeyi düşünmek ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.