AnaSayfa / Genel / Kahve falında kendinin ameliyat olduğunu görmek

Kahve falında kendinin ameliyat olduğunu görmek

Kahve falında kendinin ameliyat olduğunu görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, daha kararlı bir kişi olunacağına, bilgi sahibi biri olarak kariyer yapılacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, yaptığı işi daha profesyonel kişilere tanıtacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, sıkıntıların zamanla çözüleceğine ve refah içinde olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kendinin ameliyat olduğunu gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz tam tersine, size aşık olabilirler.

Kahve falında köpeği ameliyat etmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına tabir olunur.

Kahve falında gözünden ameliyat olduğunu görmek kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına delalet eder.

Kahve falında bağırsak ameliyatı olmak onlarla bol muhabbette olup eğlenceli zaman geçireceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bacağından ameliyat olduğunu görmek onun istediği yoldan gideceğine, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında estetik ameliyat görmek çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, inancını bir kenara atacağına delalettir.

Kahve falında yeşil ameliyat önlüğü giymek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kötü günler görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında göz ameliyatı olmak işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, çok sıkıntı çekeceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında mide ameliyatı olduğunu görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir