AnaSayfa / Genel / Kahve falında kalabalığın içinde ağlamak

Kahve falında kalabalığın içinde ağlamak

Kahve falında kalabalığın içinde ağlamak haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, çaresizleşeceğine, acı tecrübeler edineceğine, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında kalabalığın içinde ağlamak gördüyseniz:

  • Siz hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle olan her tür işiniz sorunlu olabilir.

Kahve falında kalabalığın içinde ağlamak bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Kahve falında kalabalık içinde ağlamak onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında kalabalık ağlamak huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kalabalıkta ağlamak iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına delalettir.

Kahve falında kalabalığın ağladığını görmek aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına delalet eder.

Kahve falında kalabalık ortamda ağlamak tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine yorulur.

Kahve falında kalabalık içinde yürümek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine işarettir.

Kahve falında birini kalabalık içinde görmek kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kararlarına saygı duyulacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.