Kahve falında inek ve koyun sürüsü görmek

Kahve falında inek ve koyun sürüsü görmek maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, kişinin dar günler için kenara para atmaya çalışacağına, yol alacağına, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına ve çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine delalettir.

Kahve falında inek ve koyun sürüsü gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerle olumlu olmanız sayesinde onlara son derece çekici geleceksiniz.

Kahve falında inek koyun sürüsü görmek hastalığını yenmeyi başaracağına, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında inek ve koyun sürüsü görmek yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına yorulur.

Kahve falında koyun ve inek sürüsü görmek neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine, yeni şeyler keşfedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında koyun ve keçi sürüsü görmek kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, işinin yoluna gireceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evde koyun sürüsü görmek kulluk görevini ihmale edeceğine, kendisini kıskanan insanları yapacakları ile şaşırtacağına alamet eder.

Kahve falında koyun sürüsünü otlatmak pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına inanılır.

Kahve falında koyun sürüsünü kaybetmek yapacağı o işi onaylamayacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında koyun sürüleri görmek sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top