AnaSayfa / Genel / Kahve falında ince uzun yol görmek

Kahve falında ince uzun yol görmek

Kahve falında ince uzun yol görmek bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına, ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine, ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında ince uzun yol gördüyseniz:

  • Belli plan veya programlarınızı ilgili kişilerle paylaşabilirsiniz.

Kahve falında uzun ince bir yol görmek geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine işarettir.

Kahve falında ince uzun yol görmek yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında ince yol görmek elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzun ince yolda yürümek iyi gelir getiren işler yapılacağına, önünü göremez olacağına delalettir.

Kahve falında uzun ince yılan görmek esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, çok büyük özgüven kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ince uzun halı görmek sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, dolayısıyla işlerin bozulacağına işaret eder.

Kahve falında ince uzun balık görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine işaret eder.

Kahve falında ince ve uzun yılan görmek kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.