AnaSayfa / Genel / Kahve falında imamı azamın kabrini görmek

Kahve falında imamı azamın kabrini görmek

Kahve falında imamı azamın kabrini görmek bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, istediklerini elde etmeyi başaracağına inanılır.

Kahve falında imamı azamın kabrini gördüyseniz:

  • Öyleyse bunu kullanın.

Kahve falında imamı azamın kabrini görmek işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına, çok sıkıntılı bir hal alacağına delalet eder.

Kahve falında imamı azamı görmek eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında imami azam görmek yeni mekânlara gireceğine, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında el ve diğer azaları kesmek çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, hem de yeni mülkler satın alacağına delalet eder.

Kahve falında ismi azam duası okumak yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, variyetini çoğaltacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ismi azam görmek ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, etrafınızda size olan düşmanlığını saklamayacak kişiler olacağına yorulur.

Kahve falında ismi azamı görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında ismi azam duasını okumak ele geçen kazancın günden güne artacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir