Kahve falında ikiye ayırmak

Kahve falında ikiye ayırmak artık kötü günler yaşamayacağına ve kara bulutların dağılarak güneşin yüzünü göstereceğine, kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, sözlerinden çıkmayacağına, uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, hedeflerine kavuşacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ikiye ayırmak gördüyseniz:

  • Cazibenizi kullanarak yeni bir ilişkinin temelini rahatlıkla atabilirsiniz.

Kahve falında birini öldürüp parçalara ayırmak borçların kolaylıkla kapanacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına işaret eder.

Kahve falında bacaklarını ayırmak sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında et ayırmak sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kavga eden kişileri ayırmak uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına yorulur.

Kahve falında eski elbiseleri ayırmak büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevenleri ayırmak gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iki sevgiliyi ayırmak sıkıntılarını ve sorunlarını bu sayede atlatacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine delalet eder.

Kahve falında eti kemikten ayırmak kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top