AnaSayfa / Genel / Kahve falında iki yol görmek

Kahve falında iki yol görmek

Kahve falında iki yol görmek rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, kendisini çekemeyen kişiler tarafından işlerinin baltalanacağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında iki yol gördüyseniz:

  • Toplum yaşamınızda bir hareketlenme olabilir.

Kahve falında yolunu bulmaya çalışmak hayırlı bazı adımlar atacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yol açıldığını görmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yol vermek birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, çok iyi mevkilere geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uzun dar yol görmek evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına inanılır.

Kahve falında yolu şaşırmak başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına işarettir.

Kahve falında labirent yol görmek kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil yol görmek mutlu günler yaşanacağına, sevinileceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine ve uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına işarettir.

Kahve falında uzun yola yürüyerek gitmek sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine, gözyaşının kuruyacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir