Kahve falında iki yatak görmek

Kahve falında iki yatak görmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, bağının ve bahçesinin de artacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, belalı insanlara denk geleceğine, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, zarar etme riskini en aza indireceğine, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında iki yatak gördüyseniz:

  • Evinizi ya da ailenizi ilgilendiren bir konuda yapılması gereken tartışmayı gereğinden fazla hafife almamanızda fayda var.

Kahve falında siyah yatak görmek fırsatların elden kaçırılacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına ve sevgili ile ayrı düşüleceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında bahçede yatak görmek yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölü birini yatakta görmek yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında yün yatak taşımak hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, bolluk içinde yaşamaya alamet eder.

Kahve falında üç tane yatak görmek iş hayatının olumlu bir döneme girmesi ile sosyal aktivitelere ağırlık verileceğine, borçların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kocasını başkasıyla yatakta görmek içinde bulundukları zor durumları birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine alamet eder.

Kahve falında yatak dikmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine işaret eder.

Kahve falında yataktan iğne toplamak daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top