AnaSayfa / Genel / Kahve falında hıristiyan mezar taşı görmek

Kahve falında hıristiyan mezar taşı görmek

Kahve falında hıristiyan mezar taşı görmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, sorun olarak canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına, yapılacak olan bir ortaklığın büyük bir ün getireceğine, yeni yollara girileceğine ve mutlu olunacağına, yepyeni projelerle uğraşacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, çok mutlu olacağına inanılır.

Kahve falında hıristiyan mezar taşı gördüyseniz:

  • Tartışmaktan kaçınmakta fayda var.

Kahve falında hıristiyan mezar taşı görmek fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, büyük bir kazanca ve mevkiye sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında hıristiyan mezarı görmek yaşamı boyunca niyetini ve kalbini bozmadan hareket ettiği için her işinin rast gideceğine, parasız günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında hıristiyan okulu görmek işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, huzur ve saadet bulacağına işarettir.

Kahve falında hıristiyan kadınla evlenmek başarısızlığa düşeceğine, hafifleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında kedi hırlaması görmek maddi ve manevi olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında hıristiyanın müslüman olduğunu görmek sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hıristiyanı müslüman yapmak şansının her zaman yaver gideceğine, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, iyi mevkilere layık olduğunu göstererek hak ettiği terfiyi de en kısa zamanda alacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının hıristiyan olduğunu görmek parasız ve işsiz kalacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.