AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile kadınla konuşmak

Kahve falında hamile kadınla konuşmak

Kahve falında hamile kadınla konuşmak ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına, canını ve malını hiçe sayacağına, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, mutluluk ve heyecandan da yerinde duramaz hale geleceğine, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hamile kadınla konuşmak gördüyseniz:

  • İş hayatınıza veya kariyerinize ilişkin konularda ilerleme kaydedebileceğiniz farklı bir noktadasınız veya bir fırsat yakalamak üzeresiniz.

Kahve falında hamile kadınla konuşmak aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine, maddi ve manevi olarak çok zor bir duruma düşüleceğine inanılır.

Kahve falında hamile biriyle konuşmak yüzünün güleceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına alamet eder.

Kahve falında hamile bayanla konuşmak bir dediklerini iki etmeden, onları hoşnut edecek bir evlat olarak vazifelerini her daim tam olarak yerine getireceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına delalet eder.

Kahve falında genç kadınla konuşmak çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına ve büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güzel kadınla konuşmak akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, ruhsal olarak etkileneceğine, tüm bu yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına yansıyacağına yorulur.

Kahve falında yabancı kadınla konuşmak zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına, fal sahibinin başarısız olması nedeni ile kazancının eksileceğine delalet eder.

Kahve falında ünlü bir kadınla konuşmak büyük bir ilgi ve değer göreceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına delalettir.

Kahve falında tanıdık kadınla konuşmak zor günlerin yaklaşmakta olduğuna, alınacak üzücü bir haber yüzünden büyük bir motivasyon kaybına uğranacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir