AnaSayfa / Genel / Kahve falında geyik heykeli görmek

Kahve falında geyik heykeli görmek

Kahve falında geyik heykeli görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine ve aile huzurunun da kaçacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, çekilen hasretin biteceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, düşünmeden hareket edeceğine, kısmetlerinin ayağına kadar geleceğine, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında geyik heykeli gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet eddilebilirsiniz.

Kahve falında geyik heykeli görmek hanesine bolluk ve bereket dolacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, bu sayede de elinin bollaşacağına işaret eder.

Kahve falında aslan heykel görmek aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında küçük heykeller görmek işsiz kalmaya, daha büyük başarılar kazandıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında hayvan heykeli görmek daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, rahat edilecek bir projeye girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tarihi heykel görmek uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına, borcunun da hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında heykel satmak riske atılacağına, moral ve sermaye kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük heykel görmek elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, insanlardan bir süre uzak duracağına inanılır.

Kahve falında altın heykel görmek maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, kısa süre içinde engelleneceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir