AnaSayfa / Genel / Kahve falında gerçeği söylemek

Kahve falında gerçeği söylemek

Kahve falında gerçeği söylemek bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, fal sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, mal mülk kazanacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gerçeği söylemek gördüyseniz:

  • Gerek iş ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.

Kahve falında gerçekleri söylemek bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında gerçeği söylemek istenmeyen olayların olacağına, çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine delalettir.

Kahve falında kıyamet alametlerinin gerçekleştiğini görmek hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, yaşanan sıkıntıların herhangi bir sorun yaratmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gerçek ağlamak arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına işaret eder.

Kahve falında görülenleri gerçek sanmak hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine delalettir.

Kahve falında hayalinin gerçekleşmesini görmek bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına alamet eder.

Kahve falında gerçekleri öğrenmek fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gerçek bebek görmek çarelere kavuşacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir