Kahve falında fare saldırısı görmek

Kahve falında fare saldırısı görmek hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, makamının sürekli yükseleceğine, ün sahibi olacağına, bir sebeple uzun bir süre boyunca kendisini toparlayamayacağına, dik durmaya çalışacağına, yaşanan üzüntülerin son bulacağına, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında fare saldırısı gördüyseniz:

  • Bazı konularda kafanız karışabilir veya kendinizi kaybolmuş gibi hissedebilirsiniz.

Kahve falında fare saldırısına uğramak şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında fare saldırısı görmek geçecek güzel bir ömre, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında farenin saldırısına uğramak büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında baykuş saldırısına uğramak sürpriz gelişmeler yaşayacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bıçakla saldırıldığını görmek çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine ve başarılı bir kişi olacağına, yolunu gözlediği kişilere kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında arı saldırısına uğramak halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, getirisinden daha fazla olacağına inanılır.

Kahve falında örümcek saldırısına uğramak sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına delalettir.

Kahve falında silah saldırısına uğramak dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top