AnaSayfa / Genel / Kahve falında evliyken tekrar nişanlanmak

Kahve falında evliyken tekrar nişanlanmak

Kahve falında evliyken tekrar nişanlanmak üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına ve ilerleyen dönemlerde çok daha iyi bir duruma geleceğine, sevdiğiniz bir yakınınızın ölüm haberini alacağınıza delalet etmektedir.

Kahve falında evliyken tekrar nişanlanmak gördüyseniz:

  • Bir taraftan uzaklaşmayı düşünürken bir taraftan da olayları nasıl tolere edebileceğinizi planlıyor olabilirsiniz.

Kahve falında evliyken tekrar nişanlanmak ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, istemediği halde borçlanacağına delalettir.

Kahve falında evli birini tekrar evlenirken görmek üzüleceğine ve hastalanacağına, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evli bir kadının tekrar evlendiğini görmek kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evli birinin tekrar evleneceğini görmek sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evli bir erkeğin tekrar evlendiğini görmek isminden sıkça söz ettireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına işaret eder.

Kahve falında evli olduğu eşiyle tekrar evlendiğini görmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evli kişiyi tekrar evlenirken görmek elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yakın zamanda istenmeyen bazı tartışmaların yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evli eşiyle tekrar evlenmek özgüveninin artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir