Kahve falında evinin tuvaletini görmek

Kahve falında evinin tuvaletini görmek darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, eşler arasına kara kedi gireceğine, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, kırgınlıkların biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evinin tuvaletini gördüyseniz:

  • Bazı masraflar yapmanız gerekebilir.

Kahve falında başkasının evinde tuvalete gitmek elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine inanılır.

Kahve falında evin tuvaletini görmek çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, deşarj olacağına inanılır.

Kahve falında evinin tuvaletini görmek gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına delalettir.

Kahve falında evin ortasında tuvalet görmek dertlerin biteceğine, sorunların aşılacağına, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına alamet eder.

Kahve falında evin içine tuvaletini yapmak bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına delalettir.

Kahve falında evin içine büyük tuvaletini yapmak kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine, masraflı bir şekilde başlayan bir işin sona erdirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içinde tuvaletini yapmak kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evin içine tuvalet yapmak güzel bir ilişkiye başlanacağına, yeni bir alışkanlık edinileceğine, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top