Kahve falında evde kalabalık misafir görmek

Kahve falında evde kalabalık misafir görmek emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri ters giden işlerinin kısa sürede eline geçen fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde çok güzel gelişmeler yaşayacağına, sevilen kişiler ile çok hayırlı bir karar verileceğine, falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, çok zarar göreceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına rivayet eder.

Kahve falında evde kalabalık misafir gördüyseniz:

  • Kendinizi göstermeniz, dış görünüşünüze önem vermeniz durumunda stilinizi veya duruşunuzu beğenen kişiler ön plana çıkabilir.

Kahve falında evde kalabalık misafire yemek vermek hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına, işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eve kalabalık misafir geldiğini görmek fal sahibinin hikmetli kimse olacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına inanılır.

Kahve falında eve gelen kalabalık misafir görmek elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına, iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evde kalabalık misafir görmek kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına yorulur.

Kahve falında kalabalık misafir görmek yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına yorulur.

Kahve falında evinde kalabalık misafir görmek alacağı bazı iş tekliflerini değerlendirmek için kısa süreli olarak bir tatile çıkacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine delalet eder.

Kahve falında kalabalık erkek misafir görmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına inanılır.

Kahve falında kalabalık misafire yemek yapmak sorunların yakın zaman içinde biteceğine, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top