Kahve falında et ve pilav yemek

Kahve falında et ve pilav yemek zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayallerinin yıkılacağı sözler işiteceğine, ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, bir beladan kurtulacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, haneden birinin ayrılacağına tabir olunur.

Kahve falında et ve pilav yemek gördüyseniz:

  • Kendinizi şımartmaya veya kendinize iltifatlar yağdırmaya başlamadan önce, gerekenleri yapmanızda fayda var.

Kahve falında et ve pilav yemek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına alamet eder.

Kahve falında etli pilav yemek görmek yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine inanılır.

Kahve falında et pilav yemek gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pilav et yemek aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, içinin rahatlayacağına delalettir.

Kahve falında pilavla et yemek tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine yorulur.

Kahve falında pilavlı et yemek içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, kötü ve hasta günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pilav ve et yemek onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bir süre daha devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pirinç pilavı ve et yemek eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir