Kahve falında eski sevgiliyi yakın arkadaşıyla görmek

Kahve falında eski sevgiliyi yakın arkadaşıyla görmek böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyi yakın arkadaşıyla gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin fikirlerini imkansız olarak değerlendirebilirsiniz.

Kahve falında eski sevgiliyi yakın arkadaşıyla görmek yeni arkadaşlıklar kurulacağına, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin yakın arkadaşını görmek kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgilinin en yakın arkadaşını görmek sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyle yakınlaşmak hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyle yakın olmak bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında eski yakın arkadaşını görmek mutlu ve güzel günlerin geleceğine, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında eski yakın arkadaşı görmek gam ve keder çekmeyeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında en yakın arkadaşının sevgilisini görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir