AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski eşi ağlarken görmek

Kahve falında eski eşi ağlarken görmek

Kahve falında eski eşi ağlarken görmek problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, arada kırıcı bazı konuşmalar geçeceğine, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, çok önemli noktalara geleceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına işarettir.

Kahve falında eski eşi ağlarken gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda olumlu gelişmler var, yeni aşklar söz konusu olabilir veya sizin için özel bir kişiyle özel zamanlar paylaşabilirsiniz.

Kahve falında eski eşi ağlarken görmek huzursuz ve gergin olmasından dolayı ailevi ilişkilerinde de asabi bir tutum içine gireceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına inanılır.

Kahve falında eski eşini ağlarken görmek torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, kişinin daha çok kazanacağına işarettir.

Kahve falında eşinin ağzından kan geldiğini görmek rakibine karşı galibiyet kazanacağına, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında ağlayan eşini görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine ve uzunca bir süre toparlanılamayacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına işarettir.

Kahve falında eşini ağlayarak görmek çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, zor bir duruma düşüleceğine, epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş eşini ağlarken görmek neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye rivayet eder.

Kahve falında eşini ağlarken görmek yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş eşi ağlarken görmek ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir