AnaSayfa / Genel / Kahve falında eşini ağlarken görmek

Kahve falında eşini ağlarken görmek

Kahve falında eşini ağlarken görmek fal sahibinin hayatından razı geleceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, aile bireyleri arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, işlerin rast gideceğine, şansın ve kısmetin de açık olacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir boşluğa düşüleceğine, kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşini ağlarken gördüyseniz:

  • Her ne yaparsanız işlerinizi planlı, programlı bir şekilde yürütmelisiniz.

Kahve falında eski eşini ağlarken görmek bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, yaşamına renk geleceğine rivayet eder.

Kahve falında eşinin ağzından kan geldiğini görmek maddi ve manevi olarak çok zarara uğranacağına, dualarının karşılığını göreceğine yorulur.

Kahve falında eşinin ağlamasını görmek mücadeleden vazgeçmeyeceğine, çalışmalarının karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş eşi ağlarken görmek emeklerinin boşa gideceğine, işlerinin yoluna gireceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına yorulur.

Kahve falında ağlayan eşini görmek kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eşini ağlayarak görmek dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine, fal sahibinin bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski eşi ağlarken görmek malların artacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, söylediği bir sözden ötürü pişmanlık duyacağına delalet eder.

Kahve falında ölen eşini ağlarken görmek aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.