AnaSayfa / Genel / Kahve falında esans görmek

Kahve falında esans görmek

Kahve falında esans görmek hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında esans gördüyseniz:

  • Diğerlerinin neler yaptığını görmek için beklemeyin.

Kahve falında esans görmek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Kahve falında esans sürünmek onu yalnız bırakmayacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında esans şişesi görmek zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında esans hediye etmek kıran kırana bir mücadelenin ardından rakiplerin çok zarar edeceğine ve kısa süre içinde pek beklenmeyen bir performans sergileneceğine, bu performans sayesinde de iş konusunda teklif alınacağına, iftiraya uğrayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir