AnaSayfa / Genel / Kahve falında elbisenin yandığını görmek

Kahve falında elbisenin yandığını görmek

Kahve falında elbisenin yandığını görmek bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, üzerinde kafa yoracağına, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına alamet eder.

Kahve falında elbisenin yandığını gördüyseniz:

  • Harekete geçmeden önce dinlemelisiniz.

Kahve falında elbiselerin yandığını görmek kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında elbiselerinin yandığını görmek yardıma muhtaç olan kişilere iş konusunda büyük yardımlarda bulunulacağına, büyük bir işin sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında elbisesinin yandığını görmek huzur getirecek birinin çıkacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine delalet eder.

Kahve falında üzerindeki elbisenin yandığını görmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında elbisenin yandığını görmek hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine tabir olunur.

Kahve falında arabasının yandığını görmek sıkıntılarından kurtulacağına, elindekileri de alıp götüreceğine delalettir.

Kahve falında ineklerin yandığını görmek müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında asansörün yandığını görmek aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, yaptığı hatalardan ötürü uzun zamandan beri devam eden bir borcunu ödeyemeyeceğine ve üzüntü duyacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir