AnaSayfa / Genel / Kahve falında düğünde kalabalık görmek

Kahve falında düğünde kalabalık görmek

Kahve falında düğünde kalabalık görmek yaraların merheminin bulunulacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına, bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine, onunla mutlu bir hayat kuracağına, çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, sevindirici şeyler duymaya, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında düğünde kalabalık gördüyseniz:

  • Bazı kişiler konuşmaktan kaçınıyor veya demagoji yaparak zaman kazanmaya çalışıyor olabilir.

Kahve falında kalabalık ve düğün görmek yaşadığı hayatın ve Allah’ın kendisine sunduklarının farkında olarak her gün şükrü eda edeceğine, küslükleri gidereceğine inanılır.

Kahve falında çok kalabalık düğün görmek üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına delalettir.

Kahve falında düğünde kalabalık görmek kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine delalettir.

Kahve falında düğün ve kalabalık görmek yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına ve bu dönem içerisinde sık sık kavga edeceğine, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında düğün kalabalık görmek can sıkıcı haberler almaya, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına inanılır.

Kahve falında düğün kalabalığı görmek tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, beklenmedik bir zamanda meydana gelen güzel bir gelişmenin yeni iş olanakları sağlayacağına delalettir.

Kahve falında kalabalıkla düğüne gitmek istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına işarettir.

Kahve falında kalabalık bir düğün görmek tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.