AnaSayfa / Genel / Kahve falında derste uyumak

Kahve falında derste uyumak

Kahve falında derste uyumak yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, dertlerinin günden güne artacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kazancının düşeceğine, zengin için yoksulluğa, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına tabir olunur.

Kahve falında derste uyumak gördüyseniz:

  • Kafanızda çeşitli fikirleriniz, hayalleriniz veya beklentiler olabilir.

Kahve falında derste uyumak hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına alamet eder.

Kahve falında ders çalışanı görmek uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına delalet eder.

Kahve falında ders çalıştığını görmek imkânlarının azalacağına, geçiminin zorlaşacağına, hayatında yokluğun başgöstereceğine, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine alamet eder.

Kahve falında dini ders vermek yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine rivayet eder.

Kahve falında üniversitede ders anlatmak işinde bol kazanç elde edeceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ders anlatmak dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, yeni planlar yapacağına işaret eder.

Kahve falında arapça dersi görmek hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine tabir olunur.

Kahve falında derste başarılı olduğunu görmek kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.