AnaSayfa / Genel / Kahve falında dershane gitmek

Kahve falında dershane gitmek

Kahve falında dershane gitmek iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına işaret eder.

Kahve falında dershane gitmek gördüyseniz:

  • Huzurunuzu koruyabilirsiniz.

Kahve falında dershaneye gitmek işlerin çığırından çıkacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dershane gitmek her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında dershane arkadaşını görmek eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında dershane öğretmenini görmek iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dershaneye gittiğini görmek aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, çok hayırlı insan olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dershaneye geç kaldığını görmek elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dershaneden çıkmak yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına işaret eder.

Kahve falında dershaneye geç kalmak sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine ve yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak fırsatların boşa çıkacağına, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.