AnaSayfa / Genel / Kahve falında denizatı görmek

Kahve falında denizatı görmek

Kahve falında denizatı görmek daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine, el attığı işlerde borç ödemek zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, hedeflerine ulaşacağına, mutluluğun kapıyı çalacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, fal sahibinin hikmetli kimse olacağına işaret eder.

Kahve falında denizatı gördüyseniz:

  • Maddi olarak hoşunuza giden bir öneri alabilirsiniz.

Kahve falında ölü denizatı görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya rivayet eder.

Kahve falında denizatı görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Kahve falında denizatı yemek gayrimenkul sahibi olunacağına, bir sebeple ortaklığın bozulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yorum

  1. saçı uzun kilolu kadın figürü çıkmış.onun önünde iki tane birbirine sırtlarını dönmüş denizatı çıkmış.deniazatının biri hamile karnı şiş çıkmış.yıldız yıldız şekiller var kahve falımda.sinirli elini yukarı doğru kaldırmış adam var.arkasından konuşan iki kadın kafası çıkmış.ismimin baş harfi çıkmış beyaz aydınlıkta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir