Kahve falında deniz kıyısına oturmak

Kahve falında deniz kıyısına oturmak para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, başarısızlıklara düşeceğine, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, elinin bollaşacağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine delalet eder.

Kahve falında deniz kıyısına oturmak gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınız veya aşk hayatınız stresi azaltabilir.

Kahve falında deniz kıyısında oturmak işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deniz kıyısına oturmak çok daha fazla adım atacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına yorulur.

Kahve falında göl kıyısında oturmak bazı sıkıntılara düşeceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına işaret eder.

Kahve falında deniz kıyısında balık görmek işinin gücünün de hep rast gideceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deniz kıyısında olduğunu görmek korkularından, kötü duygularından arınacağına, bankadaki hesabının kabaracağına tabir olunur.

Kahve falında deniz kıyısında gezmek tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına tabir olunur.

Kahve falında deniz kıyısını görmek kapalı olan kısmetinin açılacağına, mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deniz kıyısında olmak zengin için yoksulluğa, hayatın düzene gireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir