AnaSayfa / Genel / Kahve falında dedeyle evlenmek

Kahve falında dedeyle evlenmek

Kahve falında dedeyle evlenmek çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına, kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, tatsız ve kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, kendisi ile baş başa kalacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine inanılır.

Kahve falında dedeyle evlenmek gördüyseniz:

  • Hoşlanmadığınız şeyler konusunda dürüst olmalısınız.

Kahve falında dedesiyle evlenmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, konfor içinde olacağına delalet eder.

Kahve falında dedesinin evlendiğini görmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dedemin evlendiğini görmek çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine delalet eder.

Kahve falında dedeyle evlenmek ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine inanılır.

Kahve falında dedesiyle evlendiğini görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlardan ağır eleştiriler alacağına, sıhhat ve huzur bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dedesini dövmek düşlediği evliliğin gecikeceğine, onların bir adım önüne geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında vefat etmiş dedesini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölen dedesini ağlarken görmek yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine, çaresiz hallere düşeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir