AnaSayfa / Genel / Kahve falında çok göz görmek

Kahve falında çok göz görmek

Kahve falında çok göz görmek kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, işlerinde bereket olacağına, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, keyfinin, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, kurulan hayallerin deyim yerindeyse tek tek suya düşeceğine işaret eder.

Kahve falında çok göz gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla iyimser veya hayalperest olmak zarar verebilir.

Kahve falında yılanın gözlerini görmek yeni mallara kavuşacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına inanılır.

Kahve falında kendi gözünü görmek bazı kişiler ile tartışmak zorunda kalacağına, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine delalet eder.

Kahve falında birinin gözlerinin içine bakmak önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına yorulur.

Kahve falında atla göz göze gelmek canlanacağına, kazanca kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kahverengi gözü mavi görmek fakirleşeceğine, büyük sıkıntı ve yaşanılacak acıya rivayet etmektedir.

Kahve falında göz kusmak dertlerin ve sıkıntılarının son bulacağına, acıların ve gözyaşının dineceğine, kişisel kavgaların son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşinin gözünü görmek doğru kararların alınacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında göz boncuğu görmek oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir