AnaSayfa / Genel / Kahve falında çocuğunun fotoğrafını görmek

Kahve falında çocuğunun fotoğrafını görmek

Kahve falında çocuğunun fotoğrafını görmek daha zengin hale geleceğine, yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine ve uzun süre yaşadığı güzel olayların etkisinde kalacağına, para pul sahibi olacağına, böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çocuğunun fotoğrafını gördüyseniz:

  • Herkes açıklamalar yapmaya açık olmayabilir, belli konular açarken veya isteklerde bulunurken söylediklerimi dikkate almanızda fayda var.

Kahve falında çocuğunun fotoğrafını görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına ve çok sağlıklı bir kişi olarak çok rahat edeceğine, zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında yanık fotoğraf görmek maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine tabir olunur.

Kahve falında fotoğraf çekildiğini görmek onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına alamet eder.

Kahve falında habersiz fotoğraf çekmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendi fotoğrafını çekmek kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cüzdanda fotoğraf görmek kendisini keşfedeceğine, işlerinde verimin artacağına işaret eder.

Kahve falında yırtık fotoğraf görmek huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına inanılır.

Kahve falında kendi küçüklük fotoğrafını görmek gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir