Kahve falında cennet müjdesi almak

Kahve falında cennet müjdesi almak çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, işinde büyük zaferler elde edeceğine, o kişiyi istese de hayatından çıkaramayacağına, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında cennet müjdesi almak gördüyseniz:

  • Sempatikliğinizi korumalı, politik olmalı, yüzleşilmesi gereken durumlardan kaçınmalısınız.

Kahve falında cennetle müjdelenmek nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, rütbesinin artacağına, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine alamet eder.

Kahve falında cennetle müjdelendiğini görmek kısa sürede hayatın düzene gireceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına inanılır.

Kahve falında cennet müjdesi almak başarılarının artacağına, kazancının çoğalacağına, işlerinin rast gideceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine delalet eder.

Kahve falında bir müjde almak kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında müjdeli haber görmek işlerinin de istediği şekilde yürüyeceğine, ayıplanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında telefonda müjdeli haber almak maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına delalettir.

Kahve falında bebek müjdesi almak içini açmaya karar vereceğine, yarar getireceğine, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına alamet eder.

Kahve falında müjdeli bir haber almak emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top