AnaSayfa / Genel / Kahve falında camiden tesbih almak

Kahve falında camiden tesbih almak

Kahve falında camiden tesbih almak hayallerine ulaşacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına inanılır.

Kahve falında camiden tesbih almak gördüyseniz:

  • Bazı girişimleriniz ya da daha önce başladığınız işler aniden hızlanabilir.

Kahve falında camiden tesbih almak işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine tabir olunur.

Kahve falında camide tesbih görmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, bu olayların yaşanmasına sebep olan akrabalar ve arkadaşlar ile tartışma yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında camiden tesbih çalmak yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında camide tesbih çekmek iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, sevdiği kişilerden birinin başının sıkıştığı ve zor duruma düştüğü bir durumda yardımına koşacağına işarettir.

Kahve falında altın tesbih görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine inanılır.

Kahve falında tesbih ve seccade görmek yatırımlarının kendisine kar getireceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tesbih dağıttığını görmek yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine işarettir.

Kahve falında tesbih hediye aldığını görmek hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir