Kahve falında büyük türk bayrağı görmek

Kahve falında büyük türk bayrağı görmek ancak vücudunu çok yıprattığı için hasta olacağına ve yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulup daha iyi bir duruma geleceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına inanılır.

Kahve falında büyük türk bayrağı gördüyseniz:

  • İşinize karışan kişiler moralinizi bozabilir.

Kahve falında büyük türk bayrağı görmek eğitimle ilgili verilecek bir karar üzerine yurt dışına çıkılacağına, çocuklarının masraflarını karşılamakta zorluk çekmeyen fal sahibinin kendi zevkleri için de para ayırabileceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil türk bayrağı görmek çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine işarettir.

Kahve falında türk bayrağının yandığını görmek inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine delalet eder.

Kahve falında siyah türk bayrağı görmek hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine inanılır.

Kahve falında türk bayrağı öpmek edilen duaların kabul edileceğine, maddi olarak zorluk çekileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tabutun üstünde türk bayrağı görmek sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine alamet eder.

Kahve falında gökyüzünde türk bayrağı görmek yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, güzel ve yaşanılır hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında türk bayraklı mezar görmek aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top