AnaSayfa / Genel / Kahve falında büyük kurbağa görmek

Kahve falında büyük kurbağa görmek

Kahve falında büyük kurbağa görmek hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, yakın bir zamanda sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, makamının tehlikeye gireceğine, haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine, büyük bir ihanete uğranacağına, kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, tazeleneceğine ve canlanacağına delalettir.

Kahve falında büyük kurbağa gördüyseniz:

  • Fazla dağınık yaşamaktan vazgeçip kendinize düzenli bir yaşam kurmanız gerekiyor.

Kahve falında büyük bir kurbağa görmek başarısız olacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine rivayet eder.

Kahve falında büyük kurbağa görmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evde büyük kurbağa görmek çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye atacağına, karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok büyük kurbağa görmek hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine inanılır.

Kahve falında büyük yeşil kurbağa görmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil büyük kurbağa görmek hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sıçrayan kurbağa görmek aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına tabir olunur.

Kahve falında cebinde kurbağa görmek kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir