Kahve falında borç vermemek

Kahve falında borç vermemek eline geçen paranın sıkıntılarını gidermeyeceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, onlara hocalık edeceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına alamet eder.

Kahve falında borç vermemek gördüyseniz:

  • İlerlemenizi sürdürüyorsunuz.

Kahve falında arkadaştan borç istemek kötü haberlerin alınacağına, borçlarını ödemekte zorlanacağına ve içine düştüğü umutsuz ruh halinin uzunca bir süre daha devam edeceğine işarettir.

Kahve falında borç ödeme görmek eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, derde ve kedere düşeceğine delalet eder.

Kahve falında borçlarını görmek uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine delalettir.

Kahve falında arkadaştan borç almak kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına işaret eder.

Kahve falında para borcu olduğunu görmek çok mutlu bir hayata sahip olacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına alamet eder.

Kahve falında ölünün borcunu ödemek kendisini çok iyi hissettirecek, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında verdiği borcu geri almak iyileşme göstereceğine, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının borcunu ödemek üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, üzüntülerinin biteceğine ve çok hayırlı işler yaparak bol kazanca ve hayırlı rızka sahip olacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top