AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini özlediğini söylemek

Kahve falında birini özlediğini söylemek

Kahve falında birini özlediğini söylemek hayattan hiç zevk alamaz olacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, sırların ortaya çıkmasına, güzel günlerinin geride kalacağına, sevinçli ve güzel günler göreceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birini özlediğini söylemek gördüyseniz:

  • Zaten bunu yapacak mantığına sahipsiniz.

Kahve falında birine özlediğini söylemek işlerinin bu sayede açılacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birini özlediğini söylemek diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına işarettir.

Kahve falında özlediğini söylemek alım gücünün artacağına, duaların boşa gideceğine ve karşılanması neredeyse mümkün olmayacak zararların yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliye özlediğini söylemek yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kişiyi özlemek çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin seni özlediğini görmek sorunlarına bir yenisinin daha ekleneceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, ruhen güzelleşeceğine inanılır.

Kahve falında ölüyü özlemek kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, elinden gelen herşeyi yapacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş anneyi özlemek asla harama bulaşmayacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir