Kahve falında birini olduğundan genç görmek

Kahve falında birini olduğundan genç görmek sadece bu dünya için bir şeyler yapmakla kalmayacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine, omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, iflas edeceğine tabir olunur.

Kahve falında birini olduğundan genç gördüyseniz:

  • İşlerinize karışan kişiler sıkıntı yaratabilir.

Kahve falında genç ve güzel olduğunu görmek kişinin açığını arayan bir yöneticinin eline koz verilmesi halinde iş hayatının zora gireceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine delalet eder.

Kahve falında genç yaşta emekli olduğunu görmek kazancının iki kat artacağına, ferah bir döneme girileceğine, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında kendini genç ve güzel görmek epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Kahve falında dedeyi genç görmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, ailesinin de büyük olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini daha genç görmek maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına işaret eder.

Kahve falında genç ağaç görmek gösterilen sabrın tükeneceğine, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine işaret eder.

Kahve falında ölüyü genç görmek maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine, içinin huzurla dolacağına delalettir.

Kahve falında genç erkekle konuşmak huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, gelirini ve rızkını kaybedeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top