AnaSayfa / Genel / Kahve falında birini okumak

Kahve falında birini okumak

Kahve falında birini okumak babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, bir sebeple aile bireyleri ile tartışılacağına, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, özellikle para konusunda şansının açılacağına, malının artacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında birini okumak gördüyseniz:

  • Duygularınızı kimseyle paylaşmamalısınız.

Kahve falında rabbi yessir okumak tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında kuran yanlış okuduğunu görmek de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, daha büyük adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında burç okumak huzurunun yerine geleceğine, hafifleyeceğine, esenlik bulacağına, güzel günler yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında er rahman okumak aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kaf suresini okumak rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına işarettir.

Kahve falında mezarlığa gidip fatiha okumak hayrını göremediği kazancıyla beraber bir sürü hastalıkla ve kazayla da uğraşmak zorunda kalacağına, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına tabir olunur.

Kahve falında secde suresini okumak sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birine kuran okumak elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine, her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir