Kahve falında bir sürü türk bayrağı görmek

Kahve falında bir sürü türk bayrağı görmek huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, yarattığı üzücü durumun ortadan kalkacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına, çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına işarettir.

Kahve falında bir sürü türk bayrağı gördüyseniz:

  • Açığa vuramadığınız dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeyin.

Kahve falında bir sürü türk bayrağı görmek yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında türk bayrağını sallamak hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine alamet eder.

Kahve falında elinde türk bayrağı görmek önemli işlere imza atacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına işaret eder.

Kahve falında türk bayrağının yandığını görmek varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına ve iş ayırmadan her işin üstesinden rahatlıkla gelinebileceğine rivayet eder.

Kahve falında türk bayrağı rozeti görmek müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, bir sebeple çok büyük parasal sıkıntının kucağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah türk bayrağı görmek eğlenceli günlere kavuşacağına, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına delalet eder.

Kahve falında kırmızı türk bayrağı görmek arkasından iş yaparak onu zor duruma düşüreceğine, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında türk bayrağına sarılı cenaze görmek bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top