AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir şeyin sonucunu görmek

Kahve falında bir şeyin sonucunu görmek

Kahve falında bir şeyin sonucunu görmek sevilen bazı kişilere yaşadıkları sıkıntılardan dolayı maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, beklemediğiniz bir yerden elinize geçecek paraya, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine bu sayede hem daha kolay bir hayat yaşama şansı elde edeceğine hem de bundan sonra çok daha rahat şekilde gelir kazanacağına, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, neşesinin, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir şeyin sonucunu gördüyseniz:

  • Geçmişi unutmanızda fayda var.

Kahve falında bir şeyin sonucunu görmek dileklerin gerçekleşeceğine, maddi açıdan rahat edileceğine delalet eder.

Kahve falında iyi sınav sonucu görmek çok hayırlı işlere girileceğine, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına tabir olunur.

Kahve falında trafik kazası sonucu ölmek ona özlemle sarılacağına, karanlıkların aydınlanacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sınav sonuç belgesini görmek yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına, zevk içinde geçireceği hayat yüzünden sevdikleriyle arasının bozulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sınav sonuç kağıdı görmek hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sınav sonuçlarını görmek içine düşen fesada yeniliceğine, aklına giren şeytana uyacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında sınav sonucunun açıklandığını görmek dünya malının çoğalacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sayısal loto sonuçlarını görmek yaşanan güzel olayların çok geride kalacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir