AnaSayfa / Genel / Kahve falında bir evde misafir olmak

Kahve falında bir evde misafir olmak

Kahve falında bir evde misafir olmak takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine ve bu yönde davranacağına, çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, çevresinde sözü geçen, saygın biri olacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında bir evde misafir olmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda net fikirlere sahip olmadan veya belli girişimlerde bulunmadan önce beklemenizde fayda var.

Kahve falında evde çok misafir görmek hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında başka bir eve misafir gitmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, işe ve aşa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eve kalabalık misafir geldiğini görmek gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına alamet eder.

Kahve falında evi misafirle dolu görmek evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, çok rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eve misafir geldiğini görmek hayat içinde çok rahat edeceğine, dilediği gibi yaşayacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, sorunlarının sona ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eve misafir çağırmak güzel ve doğru işler yapacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında misafiri evden kovmak aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, yeni bir işte tartışma yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında eve misafir gelmesi görmek hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, biraz sıkıntılı günler geçireceğinize delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.